تجهیزات خارج استخر

جستجوی سریع

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

تجهیزات خارج استخر 50 محصول وجود دارد.

شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش تجهیزات جانبی خارج استخر را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید. تجهیزات جانبی خارجی استخر شامل تجهیزات روشنایی استخر، نردبان استخر، انواع دوش آب گرم وآب سرد استخر و سایر تجهیزات جانبی مانند دستگیره ها، تخته دایو، المان آبنما و ... را شامل می شود. معمولا این قطعات در بخش های فلزی از آلیاژ استیل 304 یا 316 استفاده کرده که در برابر خوردگی مقاوم هستند. تجهیزات روشنایی استخر ها شامل انواع چراغ استخری توکار و روکار بوده که تفاوت اصلی آنها در مکان نصب می باشد (داخل استخر یا خارج استخر). آپشن های دیگر این چراغ ها نوع آن به معنی هالوژنی یا LED بودن و رنگ آنها می باشد. نردبان های استخر در چندین مدل متفاوت در بازار موجود بوده که هر کدام شرایط نصب خاصی بر اساس فرم لبه استخر دارند. تعداد پله های نردبان استخری در ارتفاع آن تاثیر گذار می باشد. انواع دوش آبگرم و سرد، نرده های کنار استخر و آبنما ها  جهت زیبایی بوده و از متریال های استیل ساخته می شوند. تخته دایو های استاندارد استخر و حلقه های نجات را در این بخش می توانید جستجو کنید. همچنین مبلمان کنار استخر از جمله موارد با تنوع زیاد در بخش تجهیزات خارجی استخر بوده که در این بخش قابل مشاهده هستند.

زیرشاخه‌ها

 • نردبان استخر

  شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش انواع نردبان و پله استخر را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید. نردبان یا پله های استخری عموما از جنس استنلس استیل AISI304 و AISI316 با پله هایی از جنس ABS، تمام استیل و یا ترکیبی از استیل و پلاستیک ضد سُرخوردگی بوده و در سایز های مختلف از 2 پله تا 5 پله می باشد. نردبان استخر یا پله استخر از ملزومات استخر ها بوده و باعث سهولت در بیرون آمدن شناگران از استخر می شود. در استخر های با طول کمتر از 6 متر از یک نردبان و در طول بیشتر به ازای هر 5 متر یک نردبان در نظر می گیرند. بهتر است که نردبان در دو قسمت کم عمق و عمیق استخر قرار داده شوند. تعداد پله های نردبان استخر بسته به عمق محل نصب نردبان از ۲ پله تا ۶ پله بوده و معمولا فاصله بین پله ها ۲۵ یا ۳۰ سانتی متر می باشد. نردبان های استخری در مدل های مختلفی مانند مدل استاندارد، کلاپ، دو تیکه و شیبدار بوده که برای انتخاب نوع آنها مواردی همچون کاربری استخر، هم سطح بودن لبه داخلی و خارجی استخر، وجود گریل در اطراف استخر و وجود سر ریز یا عدم وجود آن در نظر گرفته می شود. معمول ترین نوع پلکان استخر، نردبان طرح استاندارد بوده و در صورتی که محدودیت فضا در محوطه کناری استخر وجود نداشته باشد بهترین گزینه، انتخاب فرم استاندارد است. مدل های دیگر نردبان استخری با توجه به فاصله لبه استخر و سکو و گریل تعیین می شود. در صورتیکه نردبان استخری یا پله استخر روی سکو و نزدیک لبه استخر نصب شود باید مدل عصایی یا کلاپ انتخاب شود و در صورتیکه نردبان استخر پشت گریل یا سکو نصب شود باید مدل معمولی (دهنه باز) انتخاب شود. جهت انتخاب تعداد پله های نردبان استخر، فاصله لبه استخر تا کف استخر محاسبه شده و از نردبان 2 یا 3 پله استفاده شده و برای قسمت عمیق چهار یا پنج پله انتخاب می شود.

 • آبنمای استخر

  آبنما های استخری علاوه بر جلوه تزئینی، با خاصیت جاری شدن آب و صدای ناشی تولید شده از آن بسیار دلنشین و آرامش بخش می باشد که مورد استفاده در استخرهای مسکونی و عمومی قرار میگیرد.

 • تخته دایو استخر

  دایو استخر، تخته ای از جنس چوب یا پلی استر بوده که جهت شیرجه از آن استفاده می شود. این محصول دارای ارتفاع و طول متفاوت، متناسب با عمق های مختلف استخر می باشد.

 • اکسسوری استخر

  اکسسوری استخر شامل انواع دوش آب گرم وآب سرد استخر، دستگیره ها و ... را می توانید در این بخش مشاهده نمایید. 

 • تجهیزات خارجی استخر کریپسول

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع تجهیزات خارجی استخر کریپسول Kripsol اسپانیا را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره تجهیزات خارجی استخر کریپسول Kripsol :

  کمپانی کریپسول Kripsol سازنده کلیه تجهیزات خارجی استخر شامل نردبان استخر، دوش آبگرم وآب سرد استخر، انواع تخته دایو استخر و سایر تجهیزات جانبی و اکسسوری استخر از کشور اسپانیا می باشد.

  کلیه تجهیزات استخرکمپانی کریپسول Kripsol در وب سایت تخصصی تاسیسات، با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش نماینده رسمی عرضه می شوند.

 • تجهیزات خارجی استخر فلکسینوکس

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع تجهیزات استخر فلکسینوکس Flexinox اسپانیا را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره تجهیزات استخر فلکسینوکس Flexinox :

  کمپانی فلکسینوکس Flexinox سازنده  کلیه تجهیزات مربوط به استخر شامل تجهیزات جانبی و ایمنی استخر با بیش از 20 سال سابقه در این زمینه بوده و یک شرکت اسپانیایی می باشد. کلیه محصولات این شرکت با طراحی های بروز دنیا و با کارآمدی فوق العاده همراه با ساده ترین روش نصب عرصه می شوند.

  کلیه تجهیزات استخرکمپانی فلکسینوکس Flexinox در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

در صفحه
نمایش 1 - 24 از 50 قلم کالا
نمایش 1 - 24 از 50 قلم کالا
Real Time Analytics