تجهیزات خارج استخر

جستجوی سریع

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

تجهیزات خارج استخر 21 محصول وجود دارد.

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع تجهیزات و لوازم خارج استخر را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره لوازم خارج استخر :

کلیه تجهیزات مربوط به خارج استخر استخر شامل تجهیزات روشنایی استخر، نردبان استخر، انواع دوش آب گرم وآب سرد استخر و سایر تجهیزات جانبی مانند دستگیره ها، تخته دایو، المان آبنما و ... را می توانید در این بخش از وب سایت تخصصی تاسیسات مشاهده نمایید. 

کلیه تجهیزات استخر در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

زیرشاخه‌ها

 • نردبان استخر

  پله های استخری عموما از جنس استنلس استیل AISI304 و AISI316 بوده و در سایز های مختلف از 2 پله تا 5 پله می باشد. این نردبان ها، دارای شکل های ظاهری متفاوت بوده و با دستگیره های خمیده و صاف جهت فواصل متفاوت دیواره استخر استفاده می شوند.

 • آبنمای استخر

  آبنما های استخری علاوه بر جلوه تزئینی، با خاصیت جاری شدن آب و صدای ناشی تولید شده از آن بسیار دلنشین و آرامش بخش می باشد که مورد استفاده در استخرهای مسکونی و عمومی قرار میگیرد.

 • تخته دایو استخر

  دایو استخر، تخته ای از جنس چوب یا پلی استر بوده که جهت شیرجه از آن استفاده می شود. این محصول دارای ارتفاع و طول متفاوت، متناسب با عمق های مختلف استخر می باشد.

 • اکسسوری استخر

  اکسسوری استخر شامل انواع دوش آب گرم وآب سرد استخر، دستگیره ها و ... را می توانید در این بخش مشاهده نمایید. 

 • تجهیزات خارجی استخر کریپسول

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع تجهیزات خارجی استخر کریپسول Kripsol اسپانیا را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره تجهیزات خارجی استخر کریپسول Kripsol :

  کمپانی کریپسول Kripsol سازنده کلیه تجهیزات خارجی استخر شامل نردبان استخر، دوش آبگرم وآب سرد استخر، انواع تخته دایو استخر و سایر تجهیزات جانبی و اکسسوری استخر از کشور اسپانیا می باشد.

  کلیه تجهیزات استخرکمپانی کریپسول Kripsol در وب سایت تخصصی تاسیسات، با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش نماینده رسمی عرضه می شوند.

 • تجهیزات خارجی استخر فلکسینوکس

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع تجهیزات استخر فلکسینوکس Flexinox اسپانیا را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره تجهیزات استخر فلکسینوکس Flexinox :

  کمپانی فلکسینوکس Flexinox سازنده  کلیه تجهیزات مربوط به استخر شامل تجهیزات جانبی و ایمنی استخر با بیش از 20 سال سابقه در این زمینه بوده و یک شرکت اسپانیایی می باشد. کلیه محصولات این شرکت با طراحی های بروز دنیا و با کارآمدی فوق العاده همراه با ساده ترین روش نصب عرصه می شوند.

  کلیه تجهیزات استخرکمپانی فلکسینوکس Flexinox در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

نمایش 1 - 21 از 21 قلم کالا
نمایش 1 - 21 از 21 قلم کالا
Real Time Analytics