سختی گیر 50 محصول وجود دارد.

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع سختی گیر رزینی الکتریکی مغناطیسی و اولتراسونیک آب را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره سختی گیر آب :

سختی گیرها دستگاه هایی هستند که ذرات و موادی در آب را که باعث ایجاد رسوب در اجزای مرتبط می شوند از سیال جدا ساخته و باعث کم شدن سختی آب می شوند، در نتیجه باعث جلوگیری از انسداد بخش هایی از سیستم که در انها آب جریان دارد می شوند. سختی گیر های اب دارای انواع مختلف  رزینی الکتریکی مغناطیسی و اولتراسونیک می باشند که هر یک با استفاده از فرایند خاصی سختی آب را کاهش داده و از رسوب جلوگیری می کنند. 

کلیه دستگاه های سختی گیر آب در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

ویژگی ها :

جهت جلوگیری از ایجاد رسوب در لوله های انتقال آب

جلوگیری از رسوب در دستگاه های دارای کارکرد با آب

زیرشاخه‌ها

  • سختی گیر رزینی

    شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع فیلتر سختی گیر رزینی آب آشامیدنی و استخر و صنعتی و پکیج را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  • سختی گیر الکترونیکی

    شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع فیلتر سختی گیر الکتریکی مغناطیسی الکترو مغناطیسی و اولتراسونیک آب آشامیدنی و استخر و صنعتی و پکیج را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

در صفحه
نمایش 1 - 24 از 50 قلم کالا
نمایش 1 - 24 از 50 قلم کالا
Real Time Analytics