تصفیه

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

تصفیه 

مرجع جامع بررسی، مشاوره و فروش انواع محصولات تصفیه آب، تصفیه هوا و تجهیزات تصفیه

زیرشاخه‌ها

 • تصفیه هوا

  دستگاه های تصفیه هوا جهت بالابردن کیفیت هوای موجود در فضاهای بسته توانایی انجام فرایند های مختلف بر روی هوای محیط از جمله حذف ذرات بیماری زا (میکروب-باکتری-ویروس)، عوامل آلرژی زا (گرده گیاهان-قارچ ها-کپک ها)، از بین بردن بو (بوی سیگار و بو های نامطبوع)، و همچنین آلودگی های صنعتی مانند گازهای سمی (مونواکسید کربن-دی اکسید نیتروژن-دی اکسید سولفور و ...) را دارا می باشند. استفاده از دستگاه های تصفیه هوا موجب کاهش چشمگیر حملات آسمی و آلرژیک در افراد مبتلا به بیماری های تنفسی شده و در سالمندان احتمال بروز سکته های قلبی و مغزی به دلیل افزایش فشار خون ناشی از تنفس هوای آلوده را کاهش می دهد.

  در دستگاه های تصفیه هوا از فیلتر های مختلفی از جمله پیش فیلتر(معمولا قابل شستشو)، فیلتر پلاسما (ESP)، فیلتر کربن فعال(اکتیو)، فیلتر بوگیر، فیلتر هپا، لامپ UV، فیلتر یون منفی، مرطوب کننده هوا، و ... استفاده میشود که هر کدام کارایی مخصوص به خود را دارند.

  از دیگر امکاناتی که بر روی دستگاه های تصفیه هوا بصورت آپشنال موجود هستند می توان به نشانگر وضعیت هوا، تایمر روشن و خاموش و تنظیم میزان هوادهی اشاره نمود.

  فضای اتاق پیشنهادی برای دستگاه تصفیه هوا بر اساس میزان هوادهی (جریان هوا) دستگاه مشخص شده و یکی از فاکتور های مهم در انتخاب تصفیه هوا می باشد. همچنین به هنگام استفاده از دستگاه تصفیه هوا بهتر است تا از جریان هوای تازه جلوگیری شود.

  پیش فیلترپیش فیلتر در دستگاه های تصفیه هوا معمولا قابلیت شستشو داشته و وظیفه جذب ذرات ریز و درشت هوا نظیر ذرات معلق، ذرات آلرژی زا، پرز، مو و ... را دارد.
  فیلتر هپافیلتر هپا مهمترین قسمت دستگاه تصفیه هوا بوده و مخفف کلمات High Efficiency Particular Arresting به معنی توان بالای گرفتن ذرات می باشد. این فیلتر همانطور که از نامش پیداست، توانایی از بین بردن بیش از 97.99 درصد ذرات آلاینده هوا را دارا بوده و باعث بهبود کیفیت هوا می گردد. عملکرد فیلتر هپا به میزان ضخامت و قطر فیبرهای تشکیل دهنده آن می باشد. فیلتر هپا در دستگاه های تصفیه هوای خانگی با قابلیت جذب ویروس، باکتری، میکروب و جذب کامل ذرات معلق و ریزگردهای بزرگتر از 0.1 میکرون و همچنین کارایی تصفیه بیش از 99.99 ، مهمترین بخش این دستگاه ها می باشند.
  فیلتر کربن فعال (کربن اکتیو)کربن اکتیو به اصطلاع به کربنی که توسط اکسیژن فراوری شده، گفته میشود. کربن فعال موجود در فیلتر کربن اکتیو باعث جذب درصد بالایی از ترکیبات شیمیایی موجود در هوا که باعث ایجاد بو می شوند، میگردد. این ترکیبات شامل گازهای آلاینده محیط نظیر No۲. No. Co۲،Co و همچنین ترکیبات آلی فرار (بنزن، رادون، فرمالدئیدو غیره را دارند) سرب وSo۲ (دی اکسید گوگرد) هستند. فیلتر کربن اکتیو دارای درجه بندی هایی بوده و در گرید های متفاوتی بر اساس میزان جذب مورد استفاده قرار می گیرند. این فیلترها به دلیل سازگاری با محیط زیست بهترین گزینه برای حذف مواد شیمیایی ، گازها و بوهای نامطبوع منتشر شده در هوا بوده و پس از طی دوره زمانی مشخصی باید تعویض شوند.
  فیلتر نانو پلاسمافیلتر نانو پلاسما با استفاده از ذرات نانو، قابلیت جذب الکتریکی ذرات آلرژی زا، بوزدایی و حذف آلودگی های هوا توسط ذرات نانو را دارا می باشد. ذرات نانو از رطوبت مایع شده درونی هوا منشاء گرفته و نیازی به مخزن آب داخل دستگاه ندارد.
  لامپ UVلامپ ماوراء بنفش یا UV با تابش اشعه ماوراء بنفش که خاصیت ضد عفونی دارد، باعث از بین رفتن موجودات ذره بینی موجود در هوا از جمله ویروس ها، باکتری ها و قارچ ها می شود. لامپ UV یکی از قسمتهای گرانقیمت دستگاه های تصفیه هوا بوده و زمان تعویض آن با توجه به طول عمر لامپ مشخص می شود.
  فیلتر یون منفیفیلتر یون منفی با تولید ذرات باردار منفی باعث جذب و ته نشینی ذرات مضر موجود در هوا با بار مثبت می شوند. وجود فیلتر یون منفی باعث لطیف شدن هوا و بهبود بیماری های تنفسی می شود.

 • تصفیه آب خانگی

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی و دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی و خارجی موجود در بازار را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره دستگاه تصفیه آب :

  دستگاه های تصفیه آب به دستگاه هایی گفته می شود که با استفاده از عوامل مختلفی همچون فیلترهای کربنی و فیلتر های UV و RO و ... خصوصیات مضر آب برای انسان از جمله سختی آب، باکتری ها، میکروب ها و ویروس ها، بوهای نامطبوع و از این دست عوامل را از بین برده و آبی با کیفیت بالا تولید می کنند. این دستگاه ها در مدل های مخزن دار و بدون مخزن تولید شده و میتوانند مقدار مشخصی آب را در زمان مشخص تصفیه کنند. دستگاه های تصفیه آب در مدل های مختلف جهت نصب عرضه می شوند که مرسوم ترین آنها مدل زیر سینکی میباشد. فیلتر های دستگاه تصفیه آب باید بطور مرتب طبق دستور العمل کالا تعویض شده تا کارایی خود را از دست ندهد. تفاوت دستگاه های صنعتی با خانگی در میزان تولید آب بهداشتی آنها در ساعت می باشد.

  کلیه دستگاه های تصفیه آب در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

  ویژگی ها :

  آب تمیز و پاک جهت مصارف خوردن و آشامیدن

  جلوگیری از بیماریها و امراض

  جلوگیری از سنگ کلیه برای مناطق دارای سختی آب

  حفظ املاح مفید در آب

 • تصفیه آب صنعتی

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع تجهیزات تصفیه و فیلتراسیون آب را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره تجهیزات تصفیه آب :

  تجهیزات تصفیه آب جهت مصارف مختلفی از جمله، آب های آشامیدنی، آبهای بدون ذرات، آب های استخر و ... کاربرد دارند، این تجهیزات شامل انواع فیاتر شنی، آب شیرین کن ها، جدا کننده های ذرات معلق در آب، کلر زن ها و ... می شوند.

  کلیه تجهیزات تصفیه در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

  ویژگی ها :

  تصفیه اب جهت مصارف آشامیدنی و بهداشتی و کاربری های صنعتی

 • سختی گیر

  شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع سختی گیر رزینی الکتریکی مغناطیسی و اولتراسونیک آب را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

  درباره سختی گیر آب :

  سختی گیرها دستگاه هایی هستند که ذرات و موادی در آب را که باعث ایجاد رسوب در اجزای مرتبط می شوند از سیال جدا ساخته و باعث کم شدن سختی آب می شوند، در نتیجه باعث جلوگیری از انسداد بخش هایی از سیستم که در انها آب جریان دارد می شوند. سختی گیر های اب دارای انواع مختلف  رزینی الکتریکی مغناطیسی و اولتراسونیک می باشند که هر یک با استفاده از فرایند خاصی سختی آب را کاهش داده و از رسوب جلوگیری می کنند. 

  کلیه دستگاه های سختی گیر آب در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی (طبق دستورالعمل شرکت اصلی) عرضه می شوند.

  ویژگی ها :

  جهت جلوگیری از ایجاد رسوب در لوله های انتقال آب

  جلوگیری از رسوب در دستگاه های دارای کارکرد با آب

 • فیلتر های تصفیه آب

  فیلتر های تصفیه آب

Real Time Analytics