روفتاپ پکیج

محصولات جدید

محصولات ویژه

خبرنامه

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه ما

روفتاپ پکیج 

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف روفتاپ پکیج سرمایشی و گرمایشی یکپارچه در ظرفیت های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

درباره روفتاپ پکیج :

روفتاپ پکیج ها در واقع از ترکیب یک چیلر و یک هواساز هستند که در آن سرمایش و گرمایش و در برخی موارد آبگرم مصرفی ساختمان بصورت یکجا تامین می شوند. در سیستم های هواساز یک دمنده بهمراه کویل های آبگرم و آب سرد مورد استفاده قرار می گیرند در حالیکه روفتاپ پکیج ها آبگرم و آبسرد مورد استفاده در کویل های هواساز را بصورت همزمان و یکپارچه با سیستم هواساز تامین می کنند و شما در سیستم های روفتاپ پکیج نیازی به سیستم دیگری ندارید. دستگاه روفتاپ پکیج میتواند هوای خود را از دستگاه ایرواشر تامین کند. عمل کنترل دمای محیط در سیستم پکیج یونیت توسط ترموستات ها انجام میگیرد که میتوانند در محیط و یا کانال برگشت هوا نصب شده و دستگاه را قطع و وصل و کنترل نمایند. روفتاپ پکیج همانند هواساز از سه کانال هوای رفت، هوای برگشت محیط و هوای تازه تشکیل شده است.

کلیه دستگاه های روفتاپ پکیج در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

ویژگی ها :

کارکرد مستقل بعنوان دستگاه سرمایشی و گرمایشی

قابلیت استفاده با دستگاه های ایرواشر

قابلیت نصب انواع PLC

قابلیت کنترل بوسیله ترموستات های اتاقی

عدم نیاز به لوله کشی های طولانی

زیرشاخه‌ها

  • روف تاپ پکیج میتسوبیشی الکتریک

    پکیج یونیت ها در واقع از ترکیب یک چیلر و یک هواساز هستند که در آن سرمایش و گرمایش و در برخی موارد آبگرم مصرفی ساختمان بصورت یکجا تامین می شوند. در سیستم های هواساز یک دمنده بهمراه کویل های آبگرم و آب سرد مورد استفاده قرار می گیرند در حالیکه پکیج یونیت ها آبگرم و آبسرد مورد استفاده در کویل های هواساز را بصورت همزمان و یکپارچه با سیستم هواساز تامین می کنند و شما در سیستم های پکیج یونیت نیازی به سیستم دیگری ندارید. دستگاه پکیج یونیت میتواند هوای خود را از دستگاه ایرواشر تامین کند. عمل کنترل دمای محیط در سیستم پکیج یونیت توسط ترموستات ها انجام میگیرد که میتوانند در محیط و یا کانال برگشت هوا نصب شده و دستگاه را قطع و وصل و کنترل نمایند. پکیج یونیت همانند هواساز از سه کانال هوای رفت، هوای برگشت محیط و هوای تازه تشکیل شده است. روفتاپ پکیج های میتسوبیشی الکتریک از ظرفیت 80.000 BTU الی 320.000 BTU و قابلیت فقط سرمایشی عرضه میشود.

    کشور سازندهگارانتی و خدمات پس از فروشمدت گارانتینصب رایگان
    تایلندشرکت دامون سرویس5 سال کمپرسور - 24 ماه قطعاتدارد-طبق تعرفه  • روف تاپ پکیج هیتاچی
  • روف تاپ پکیج گری
Real Time Analytics